Half Life 2 İndir

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

half_life_2_box_1238862633

Half Life 2 İndir

Çok sayıda oyuncunun oyun dünyasına adım atmasına sebep olan Half Life oyunu yıllacra konuşuldu. Half Life 2 oyunun yeni versiyonudur. Half life yayınlandığı dönemlerde çok sayıda ödül almış ve defalarca en çok oynanan oyunlar kategorisinde yer almıştır. Half Life 2 oyununu çok sayıda oyun sever tarafından merakla bekleniyor. Yapım aşamasında pek çok talihsizlik yaşanan oyun bu uzun bekleyişin hakkını fazlasıyla veriyor. Yeni oyun ilk oyunla konu bütünlüğüne sahip ve bilim kurgu kategorisinde yer alıyor.

Birazda oyundan bahsedelim oyunu ilk açtığınızda karakterimiz kendini bir trenin içerisinde buluyor. Kendine gelen kahramanımız olan biteni anlamak için trenden iniyor ve 1980’li yıllarda olduğunu fark ediyor. Etrafını inceleyen kahramanımız baktığı yer yerde asker gören kahramanımız yine askerler tarafından sorgulanmak üzere yakalanıyor ve gizli bir odaya götürülüyor. Kahramanımızı bu odada ilk oyunu oynayanların yakından tanıdığı Barney bekliyor. İşte asıl macera bundan sonra başlıyor.

Half Life 2 oyununun grafikleri ilk oyuna göre daha iyi görünüyor. Oyun o dönemdeki benzerleri ile karşılaştırıldığında da hem içerik hem grafik olarak oldukça üstün. Bir oyunda oyun zevkini arttıran en önemli etken ses efektleridir, bu oyunun ses efektleri de son derece iyi. Klasik FPS oyunları kategorisinde yer alan oyunda tabancadan makineli tüfeğe el bombasından roket atara kadar pek çok farklı silah seçeneği bulunuyor.

Tek Link İndir

22222

half-life-2-3479

indirme şekilleri

Benzer Yazılar
Max-Payne-3-indir
27 Kasım 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2