The sims 3 indir – full – tek link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

The sims 3 indir - full - tek link

 

The Sims 3, 2009 yılında piyasaya sürülen, oyunculara gerçek hayatı simülasyon şeklinde tecrübe etme imkânı sunan gelmiş geçmiş en rağbet gören oyunlardan bir tanesi. Oyunun genel konsepti, daha önceki Sims oyunlarında tasarlanan ana fikir üzerine inşa edilmiş durumda. Oyuncu kişi, belirli bir bütçeyle oluşturduğu sanal evinde yine kendi tercihine göre oluşturduğu kişinin veya kişilerin yaşamıyla ilgileniyor.
The Sims oyunlarının tümünde olduğu üzere the sims 3 indirildikten sonraki temel amaç yine oyuncunun kendi “sim”lerini tasarlayıp onların yaşamını devam ettirmelerine yardımcı olması. Oyun, bu karakterleri tasarlarken tercih edebilecek fiziksel özellik, yaş, huy gibi birçok seçeneği bünyesinde barındırıyor.
The Sims 3, kendinden önce gelen The Sims oyunlarına oranla oyuncularına daha kapsamlı fiziksel ayrıntılar kullanılarak oluşturulabilen karakterler yaratma imkânı tanıyor. Buna ek olarak, the sims 3 indirildikten sonra ek paket olarak edinilebilen yamalarla oyuna yeni eşya eklemeleri ve dış mekan eklemeleri yapmak mümkün.
Oyun esnasında ise kullanıcı birçok ayrıntıdan sorumlu olmak durumunda. Örneğin, kişilerin temel bazı ihtiyaçlarını karşılaması için para gerekiyor ve bu da evde yaşayan yetişkin bireylerin sorumluluğunda. Yine eğer oluşturulan karakter tek başına yaşıyorsa, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi sosyalleşmeye ihtiyaç duyuyor. Bunun için de etrafta yaşayan komşularla vakit geçirmek zorunda. Aksi taktirde daha büyük problemlerle karşılaşılabiliyor. Bu gibi ayrıntılar tamamen oyuncuların sorumluluğuna bırakılmış durumda.

THE Sims 3 Sistem Gereksinimleri
Windows XP (Masaüstü Bilgisayarlar)
Pentium IV 2.0 GHz / Athlon XP 2000+ üstü
1 GB RAM
Ekran Kartı : ATI veya nVidia”nın Desteklenen Modelleri
6.5 GB Boş Alan ( Kullanıcı Yapımı eşyalar vs. için ek 1 GB alan daha)

The sims 3 indir

Turbobit : http://turbobit.net/m9cg123xvbw5.html

indirme şekilleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2