Need For Speed Underground 2 indir – full – tek link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Need For Speed Underground 2 indir - full - tek link

 

Need For Speed: Underground adlı oyunun devamı niteliğinde sayılan NFS Underground 2, tıpkı piyasaya sürülen bir önceki oyuna benzer şekilde kullanıcılarının büyük ilgisiyle karşılaştı. Dünya çapında 4 milyon kopya satmasıyla kendini büyük ölçüde kanıtlayan oyun, çok platformlu yarış oyunu türleri içinde en iddialı olanlardan bir tanesi.
Oyuncuların nfs underground 2 indir dikten sonraki temel amacı, sokak yarışları yoluyla para kazanıp arabalarını hem performans açısından hem de fiziksel açıdan daha iyi hale getirmek. Oyuncuların yarışlara katılabilmeleri için haritanın belirli yerlerine araba sürerek ulaşmaları gerekiyor. Kullanıcıları sıkmamak amacıyla farklı yarış türleri de düşünülmüş. Yani kullanıcılar, sürekli aynı türdeki yarışlara katılmak yerine o anki ruh hallerine göre istediği tip yarışa katılabilme olanağına sahip. Yarışma birinci olarak bitirildiği taktirde, kazanılan para da yarışın uzunluğu ve kullanıcının yarışı bitirme çabukluğu ile doğru orantılı olarak artıyor.
Bir önceki oyundan farklı olan en önemli yenilik, kullanıcılarına yarış içinde dahil olmadan da şehirde araba sürme olanağı tanıması. Bu olanak, bir araba yarışı oyununa serbest dünya oyun türüne özgü özelliklerden katarak kullanıcıyı belirli bir ortama şart koşmuyor ve diğer araba yarışı oyunlarına nazaran daha serbest bir sanal dünya sunuyor. Bu yüzden nfs underground 2 indirmek, kullanıcılar için diğer araba yarışı türündeki oyunlardan daha farklı bir tecrübe oluyor.

Need For Speed Underground 2 Sistem Gereksinimleri
1 Ghz işlemci,
32Mb GF2 veya yukarısı ekran kartı
DX9.0c
256MB Ram
300Mb sabit disk alanı

Nfs underground 2 indir

turbobit : http://turbobit.net/lrmozwf2ruzf.html

indirme şekilleri

Benzer Yazılar
4x4hummer
19 Eylül 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2