Need For Speed Most wanted indir – full – tek link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Need For Speed Most wanted indir - full - tek link

NFS Most Wanted, Need For Speed serisinin 9. oyunu olarak 2005 yılında piyasaya sürülen ve bu tarihten itibaren araba yarışı türündeki oyunlara ilgisi olan kullanıcıların sıklıkla tercih ettikleri seçeneklerden biri arasında yer alan oyunlardan. Oyunun birçok kişi tarafından ilgi görmesinin temel sebebi , nfs most wanted indirdikten sonra oyunun tamamen sokak yarışlarına yönelik olduğunu anlamaları. Çünkü bu tema her detayda oyunculara somut bir şekilde hissettiriliyor.
Oyuncuların, nfs most wanted indirdikten sonra karşılaşacakları içerik, serinin diğer oyunlarıyla benzer özellik taşımakta. Serinin diğer oyunlarda olduğu gibi oyuncuların diğer oyuncularla ya zamana karşı yarışması ya da belirli bir bitiş noktasına ulaşana kadar yarışması gerekiyor.
Kullanıcıların katıldığı yarışlar boyunca oyunu zorlaştıran ama aynı zamanda yarışların daha rekabet içinde geçmesini sağlayan bir detay da oyuna polislerin dahil edilişi. Eğer polisler, oyuncunun ve yanındaki arabaların yarış içinde olduğunu bir şekilde anlarsa, oyuncu ve yarışan diğer kişilerin peşine takılıyor.
Oyunun bir diğer özelliği ise, arabaların dış görünüşüyle ve performans özellikleriyle içli dışlı olan kullanıcıların ilgisini çekmesi. Nfs most wanted indir Oyunundu çeşitli yarışlar sayesinde kazanılan paralarla sahip olunan aracın hızı, yol tutuşu, motor gücü gibi performans özellikleri arttırılabilirken; aynı zamanda aracın fiziksel görüntüsü üzerinde değişiklik yapmak da mümkün. Örneğin, oyuncu arabanın rengini değiştirme, çeşitli jantlar arasından kendi estetik zevkine uygun olarak seçim yapabilme şansına sahip.

 

Nfs Most wanted Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7i Vista,Xp
İşlemci: 1.4 Ghz
RAM: 256 MB
Ekran Kartı: 64 MB RAM
Boş Harddisk Alanı: 3 GB

Need For Speed Most wanted indir

http://turbobit.net/jmtazktogeox.html

2TsxH.jpg (800×450)NXQQb.jpg (800×450)xamnZ.jpg (800×567)Zwskx.jpg (800×450)

indirme şekilleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
4x4hummer
19 Eylül 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2