Left 4 Dead 2 İndir – Full – Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve 2 yorum yapıldı.
Left 4 Dead 2 İndir - Full - Tek Link

Left 4 Dead 2, serinin ilk oyunu olan Left 4 Dead’in devamı niteliğindeki kooperatif birincil kişi nişancı türünde bir oyundur.  Oyunun temel amacı, etrafta bulunan çeşitli ateşli veya ilkel silahlardan yararlanarak karşılaşılan zombi saldırılarını başarıyla atlatmak.
Oyuncu, left 4 dead 2 indir diğinde kendisini tüm insanlığı zombiye çeviren salgının ortasında hayatta kalan dört kişiden biri olarak buluyor. Buradan sonra yapılması gereken ise, oyuncunun bulunduğu gruba saldıran gözü dönmüş zombilerden kurtulup   haritanın bitiş noktasına başarıyla ulaşmak. Bunu yaparken de salgının oyunculara bulaşmasını engellemek için çeşitli kontrol noktalarından geçmeleri gerekiyor.
Oyunun bir diğer ayrıntısı ise başarıya ulaşmak için takım çalışmasını gerekli kılması. Çeşitli ortamlarda karşılaşılan zombilerin ortadan kaldırılabilmesi için hayatta kalan bu dört kişinin birbirlerine yardım etmesi gerekiyor. Bu da oyun içi iletişimi zorunlu kılıyor. Oyuncunun, oynarken aynı zamanda takım üyeleriyle iletişim içinde kalması ve katılımda bulunması gerekiyor.
Oyundaki başarının kooperatif çalışmayla doğrudan ilgili olması, multiplayer modunda oynamaktan keyif alan kullanıcılar için önem taşıyan tercih edilme sebeplerinden. Örneğin left 4 dead 2 indir ildikten sonra oluşturulan bir multiplayer modundaki oyunda, zombiler takım arkadaşlarından birini tamamen köşeye sıkıştırdığı zaman o üyenin kurtulmasının tek yolu, diğer üç takım arkadaşından gelecek yardıma bağlı oluyor. Bu da oyunun takım çalışmasına ne kadar bağlı olduğunun somut bir kanıtı.

Left 4 Dead 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7-Vista-XP
İşlemci: Pentium 4 3.0GHz
Ram: 1 GB
Ekran Kartı: 256 MB
Boş Alan: 8 GB
Left 4 Dead 2 İndir
http://turbobit.net/dt9zlh24poow.html

indirme şekilleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Max-Payne-3-indir
27 Kasım 2014
Yorumlar ( 2 )
  1. samet diyor ki:

    abi nasıl indircem


agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2