Gta Vice City indir – full – tek link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Gta Vice City PC

 

GTA Vice City, Rockstar Games tarafından Microsoft Windows için 2003 yılında piyasaya çıkarılan üçüncül şahıs türünde bir aksiyon ve macera oyunudur. Oyunun çıktığı yıl itibarıyla muazzam satış rakamlarına ulaşmasının sebeplerinden bir tanesi, kullanıcılarına birçok alternatifi bir arada sunması. Örneğin, gta vice city indiren bir kullanıcının oyun içinde aynı anda aksiyon, nişancı, ve sandbox oyun türlerine ait deneyimler yaşaması mümkün. Bu özellik de oyunun bu kadar rağbet görmesinin sebebini açıklar nitelikte.
Oyunun backgroundunu 1980’ler Amerika’sı oluştururken, mekânlar tasarlanırken genellikle Miami’den esinlenilmiş. Bu ince ayrıntı ise, oyuna gözle görülür bir gerçeklik katmakta. Oyunun aynı zamanda bir hikâyesi mevcut. Oyunun ana karakteri Tommy Vercetti, 11 kişinin ölümünden dolayı yıllardır hapiste yatmakta. Salıverilişinin ardından ise patronu tarafından Vice Cİty’e gönderilip orada çeşitli görevler üstlenip para kazanmaya çalışmakta. Kazandığı paralarla silah, ev gibi gereçler satın alabiliyor.
Oyun bünyesinde yaklaşık 114 çeşit araç bulunduruyor. Oyuncular, oyunun çeşitli bölgelerinde gemi, helikopter, kamyon, taksi gibi araçlar çalıp harita boyunca gezebiliyor veya oyundaki görevleri gerçekleştirebiliyor. Bu da özellikle macera ve yarış tipi oyun severleri gta vice city indirmesi için harekete geçiriyor.
Oyuna aksiyon katan bir diğer detay ise polisler. Oyuncu, caddede gezerken veya görev yaparken polisler kanuna aykırı bir hareket yapıldığını düşünüyorsa oyuncunun peşine takılıyor. Onları atlatabilme şansı ise işlenen suçun büyüklüğüne bağlı.

 

Gta Vice City Sistem Gereksinimleri

İşlemci : Intel Pentium 4 veya AMD Athlon XP
Bellek : 256 MB RAM
Sabit Disk : 915 MB boş disk alanı
Ekran Kartı : 64 MB (“GeForce 3″ / “Radeon 8500″ veya daha iyi)

Gta Vice City indir

http://turbobit.net/o3knrisaxc5n.html

gta vice city 2 gta vice city 4 gta vice city 5 gta vice city 6 gta vice city 7 gta vice city 8 gta vice city

indirme şekilleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Max-Payne-3-indir
27 Kasım 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2