Car Mechanic Simulator İndir

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

hqdefault

Car Mechanic Simulator İndir .

Simülasyon kategorisinde yayın yapmayalı bir hayli zaman olmuştur. Fakat şu da yadsınamaz bir gerçekki şu sıralar piyasaya çıkan çok eğlenceli bağlayıcı bir simülatör oyunuda yoktur. Çıkan simülasyon oyunların neredeyse hepsi İngilizce çıkmakta ve Türkçe dil desteği çevirisi olmamaktadır. Hepimizin bildiği üzere simülasyon oyunlarda en önemli faktör anlaşılır olması. Bu bakımdan simülasyon oyunların Türkçe olması önem taşımakta. İşte tam bu yoklukta sizi ekranlara bağlayacak güzel bir simülasyon oyunuyla sizlere hizmet vermekteyiz Car Mechanic Simulator.

Car Mechanic Simulator görüntü kalitesi olarak HD olarak karşımıza çıktı. Üstelik oyunumuz Türkçedir. Evet işte en can alıcı noktası da burasıdır. Oyunda neyi neden yaptığınızı kolayca anlayabilirsiniz. Eğer arabalara karşı da ilginiz varsa sizin için tadından yenmez bir oyun olacak gibi görünüyor.

Ayrıca arabanız var fakat bir sorununuz olduğunda nasıl tamir edileceğini bilmiyorsanız bu nokta da da oyun eğitici yönü ile katkıdada bulunabilecek cinsten bir oyun.

Oyunun Türü Simülasyon

Oyunun Adı Car Mechanic Simulator 2014

Oyunun Sürümü 3DM

Car Mechanic Simulator 2014 ile kendi oto tamir servisimizi çalıştırabiliyoruz.Yani oto tamir ustası oluyorsunuz. Car Mechanic Simulator 2014 ile yerel garajlar ve tamir bayilik dükanlarında günlük ilişkileri yapabilir tarzda.Car Mechanic Simulator 2014 te arabaları tamir edip yeni ekipmanlar ekliyoruz ve bu araçları test etme olanağına sahip olabilmekteyiz.

Car Mechanic Simulator İndir

maxresdefault

ss_b8d0602f40ffc2aad7b3306b564de6eefe0d4977.600x338

indirme şekilleri

Benzer Yazılar
Max-Payne-3-indir
27 Kasım 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2