Call Of Duty 2 indir – Full – Tek Link

admin tarafından 5 sene önce yazıldı, kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.
Call Of Duty 2 indir - Full - Tek Link
Call Of Duty 2 indir – Full – Tek Link
Aksiyon oyunu paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugünkü yazımızda sizlere Call OF Duty 2 indir oyununu tanıtacağız. Oyun Activision firması tarafından geliştirilerek bilgisayar dünyasına sunulmuştur.
Call OF Duty  serileri, oldukça büyük hayran kitlelerine sahip ve aksiyon ve savaş oyunları arasında söz sahibi olan ender oyunlardan birisidir. Serinin ikinci oyunu olan Call OF Duty 2 oyunu modern savaşları konu almıştır. Seride devam niteliği taşımamasından dolayı oyunda yepyeni mekanlar ve yeni karakterlerle karşılaşabileceğiz.
Öncelikle Call OF Duty 2 oyununun grafiklerinden bahsedelim. Oyun, eski bir oyun olmasına karşın oldukça iyi grafiklere sahip bir oyundur. Oyunda ki tüm mekanlar, silahlar ve bunlara bağlı olarak karakterler zamanın yapısına göre en ince detayına kadar hazırlanmıştır. Call OF Duty 2 oyununda grafiklerin dışında kullanılan ses efektleri ve görüntü efektleri ile aksiyonu son zerresine kadar hissedebilirsiniz. Oyunda kullanılan ses efektleri sayesinde çatışmaların yanı başınızda yapıldığı hissine kapılabilirsiniz.
Önceki sürüme nazaran gerçekten güzel bir hikaye ve kurguya sahip olan Call OF Duty 2 indir oyununda Almanya savaşı kızıştıran taraf olarak yer alacak. Rusya ve Afrika’ya doğur iki koldan saldırıya geçen Almanya’yı bu oyunda yakından görebileceğiz. Tüm seriler içerisinde en geniş haritaya sahip olan bu oyun gerçekten oynanamaya değer.
Sitemizden Call OF Duty 2 full oyun olarak indirebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Call OF Duty 2 Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Pentium 4 1.4 GHz veya AMD Athlon 1.4 GHz yada eşdeğer işlemci
RAM: 256 MB Bellek
Ekran Kartı: 64 MB
HDD: 4 GB boş disk alanı
Call Of Duty 2 indir
http://turbobit.net/ivvn3swpe8hq.html
Call of Duty 2 İndir

indirme şekilleri

Etiketler :
Benzer Yazılar
Max-Payne-3-indir
27 Kasım 2014
Yorumlar ( 0 )

agar io agario indir agarioBu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema: Sipsi V2